KAYIT    İLETİŞİM
VİZESİZ
  •  PHUKET & BANGKOK Kurban Bayramı 7 Gece: Singapur Hava Yolları tarifeli seferleri ile
7 Gece 9 Gün
(Phuket gidiş / Bangkok dönüş)
  •  PHUKET & BANGKOK Kurban Bayramı 7 Gece: Singapur Hava Yolları tarifeli seferleri ile
7 Gece 9 Gün
(Phuket gidiş / Bangkok dönüş)
Singapur Hava Yolları tarifeli seferleri ile
7 Gece 9 Gün
(Phuket gidiş / Bangkok dönüş)

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – SİNGAPUR 23.06.23 1. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 11.00'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.30’de Singapur’a hareket. 

2.

Gün
SİNGAPUR-PHUKET 24.06.23 2. gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 05:00’te Singapur’a varış. Varışın ardından Singapur Havayolları’nın SQ 728 sefer sayılı uçağı ile saat 10.00’da Phuket uçuşumuz gerçekleşiyor 10.50’de varışımızı takiben otele transfer. Oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Big Budha & Phuket Old Town + Chalong Tapinagi turu(50 usd) na katılabilirler. Bu turumuzda Phuket'in doğal güzelliğini ve kültürünü keşfetmenizi amacliyoruz, gezimize kutsal Wat Chalong tapınağı ziyaret ederek basliyoruz. Rehberimizin verdigi degerli bilgiler isiginda muhtesem fotograflar cektikten sonra bir kaju fıstığı fabrikasını ziyaret edecegiz, ardindan, Phuket yerel halkin yasadigi muhteşem yapilarin bulunduğu eski Sehir’e gideceğiz ve Tayland kültürü hakkında doyurucu bilgiler alacağız.( Bu turumuzda ulasim araci olarak minibus kullanilmaktadir. ) Geceleme otelinizde.

3.

Gün
PHUKET 3. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra misafirlerimiz Ardından misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği James Bond Adası Turuna katılabilir. (80 usd) Bu turumuzda adından anlaşılacağı gibi 1974 yılında James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği adayı ziyaret ederek dünyanın bir ucunda bulunan bu essiz ve bir o kadar unlu kayanın önünde fotoğraf çektirip sahilde vakit geçirme, adadaki Müslüman köylülerinden alış veriş yapabilme, kanolar ile mağaralarda essiz doğa harikalarını gözlemleme ve daha nice sürprizler ile dolu keyifli bir gezi sizi bekliyor… Geceleme otelimizde.

4.

Gün
PHUKET 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin düzenleyeceği Phi Phi adası (80 usd) turu gerçekleşecektir. Bu turumuzda Andaman okyanusunda bulunan Phi Phi adaları ile Phuket arasında yaklaşık 28 mil mesafe bulunmaktadır Özel yapım surat tekneleri ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde okyanusun ortasındaki muhteşem adalara varıp bu doğa harikası kara parçası ve adaları arasında gezerken harika fotoğraf kareleri ile gününüzü ölümsüzleştireceksiniz. Öğle yemeği için bölgedeki en iyi restoranları sizin için seçtik , ardından turkuaz rengi sularda yüzmek ve benzersiz mercanlar ile balıkları görebilmek için şnorkel ile dalış fırsatınız olacak. Geceleme otelinizde. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

5.

Gün
PHUKET 5. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi Turu(50 usd) na katılabilirler. Asya’nın muhteşem görünümlü ve bir o kadar akıllı canlıları ile tanışma fırsatı , ormanda birlikte geçireceğiniz yaklaşık 30 dakikalık serüveni ve yeni arkadaşlarınızı unutamayacaksınız. Tur sonrasında otele transfer ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

6.

Gün
PHUKET-BANGKOK 28.06.23 6. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Yerel havayolu ile Bangkok’a hareket. (Iç hat uçuş saatleri havayoluna bağlı olarak değişebilir)Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı gezilecek yerler arasındadır. Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu anki kralının Bangkok’taki malikânesi panoramik olarak görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turundan sonra otele transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Baiyoke Sky & Yerel Gece Pazarı turu’ na katılabilir. (40.Usd ulaşım + rehberlik + açık büfe aksam yemeği (içecekler hariç). Bu turumuzda 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland’ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Yemeğimizin ardından dünyaca unlu Patpong gece pazarına gidiyoruz. Hemen hemen tüm ünlü markaların taklit ürünlerinin bulunduğu bu pazarda alışveriş imkânı bulacaksınız. Geceleme otelimizde.

7.

Gün
BANGKOK 29.06.23 7. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Yüzen Çarşı turu’na katılabilir.(50 usd) Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram Kasabası’nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı’nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşı’yı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bangkok kanal turu’na katılabilirler (40 usd). Bu turumuzda Uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u panoramik olarak göreceğiz. Tur sonunda otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

8.

Gün
BANGKOK 8. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pattaya & Nong Nooch & Timsah Çiftliği turu’na katılabilirler (90.Usd ulaşım + rehberlik + park bileti). Bu turumuz tam günlük Pattaya turumuz timsah çiftliği ile başlıyor. Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek daha sonra harika şekilde düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve güzel bahçedeki çeşitli uzak doğuya has canlıları görebileceğiz. Öğlen yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Sonrasında Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan Nong Nooch Tropik bahçesine geçiyoruz. Bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz

9.

Gün
BANGKOK - SINGAPUR 01.07.23 9. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından otelden check out yapıyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Iconsiam Alışveriş turu’na katılabilir.(35 usd) Bu turumuzda dünyaca ünlü markalar ile yerel markaları bir arada bulabileceğiniz alışveriş imkanı için serbest zaman. Ardından havalimanına transfer. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Singapur Hava Yollarına ait SQ 713 sefer sayılı uçuş ile saat 20.10’da Singapur’a hareket. Yerel saat ile 23:30’da Singapur’a varış.

10.

Gün
SİNGAPUR-İSTANBUL 02.07.23 10. gün programını görmek için tıklayınız

Singapur Hava Yolları’nın SQ392 sefer sayılı tarifeli uçağı ile 01:45’de İstanbul’a hareket. Yerel saat 07:45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
Singapur Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Singapur – Phuket / Bangkok – Singapur – İstanbul (IST) ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
Phuket otel(4)-Bangkok otel (3) toplam 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Tüm şehirlerarası transferler
Yerel havayolu ile Phuket –Bangkok arası uçuş
Panoramik Bangkok şehir turu
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Opsiyonel turlar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#120
LOKASYON:
Tayland
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.399$

10 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

PHUKET & BANGKOK Kurban Bayramı... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
(212) 890 65 90
MİTHATPAŞA MAH. DİSPANSER SOK. NO:2-4/5 EYÜPSULTAN / İSTANBUL
    GÖKTÜRK
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.