• Demo Hotel Bodrum
Yılbaşı Özel Selanik Kavala Turu
 KESİN ÇIKIŞLI

  • Lüx Otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım
  • Selanik belirtilen otellerde 1 gece oda kahvaltı konaklama
  • Tur Programında Belirtilen tüm çevre ve Şehir turları
  • Rehberlik ücreti ve sınır geçiş masrafları, Otel Konaklama Vergileri

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: (30.12.2023): İstanbul – Selanik

Akşam Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önünden 21:00, Mecidiyeköy Eski Ali Samiyen Stadı karşısı (İstikbal Mağazası ve Polat Holding önü) 21:30 İncirli Ömür Plaza önündeki otobüs dudaklarından 22:00’de, Beylikdüzü Marmara park Avm önündeki otobüs durağından 22:30’da, Silivri 5M Vega Avm önünden 23:15’de, Yenice Aytemiz tesislerinden 23:55 de, Namık Kemal Yaypet Dinlenme tesislerinden 00:25 de, Keşan Sapağı İpsala yönünden 01:45 de siz değerli misafirlerimizi turumuza başlıyoruz. İpsala sınır kapısına varışımızın ardından gümrük ve pasaport işlemlerimizi tamamlayıp Nea Karvali’ye doğru yolumuza devam ediyoruz.

2. Gün: (31.12.2023): Selanik – Atatürk Evi – Kordon – Via Egnetia – Aristo

abah Nea Karvali’de vereceğimiz serbest kahvaltı molasının ardından Selanik'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde Selanik’e varışımıza müteakip yapacağımız Selanik panoramik şehir gezimizde, Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Atatürk’ün doğduğu ve yaşadığı evi ziyaret ediyoruz. Aya Sofya Kilisesi, Bey Hamamı, Hamza Bey Cami, Bedesten, Beyaz Kule, Döner Kule, Uluslararası Fuar alanını görüyoruz. Selanik’in kafeleri ve mağazaları ile meşhur Kordon Boyunda yürüyüş yapıp Aristotales meydanında verilecek serbest zaman ardından Büyük İskender heykelini görüp otelimize geçiyoruz. Otelimize yerleşme ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra Yılbaşı Galası turuna katılabilirler. Leziz yemekler, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence (75 Euro).

Menü:

Salata – roka, marul, güneşte kurutulmuş domates, parmesan, kruton, balzamik sirke ve nar

Soğuk Mezeler – tzatziki, tarama, patlıcan salatası

Ara Sıcaklar – füme uskumru, kızarmış kabak, peynir kroket, kalamar tava, karides saganaki

Ana Yemek – dana rosto kuru erik ve kayısı soslu yanında basmati pilavı

Ekmek su ve tatlı

İçecekler

Kişi başı birer yirmilik uzo (plomari) veya iki kişiye bir litrelik açık şarap (beyaz veya kırmızı) veya kişi başı iki bira veya kişi başı iki meşrubat. Gecenin ardından otelimize transfe

3. Gün: (01.01.2024): Kavala – Porta Lagos – Gümülcine – Dedağaç – İstanbul

Otelde alınan kahvaltının ardından Kavala’ya hareket. Yaklaşık 2 – 3 saatlik yolculuğun ardından varılan Kavala’da panaromik şehir turu. Su Kemerleri, Liman, Kale, 19.yy Neo Klasik yapılar, Panagia, Eski ve Yeni Şehir, Acropolis, Deniz Feneri, Ag.Nicholas, Teodoro Kimissi kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa imarethanesi ve heykelinin görülmesinin ardından öğle yemeği için serbest zaman. Buluşmanın ardından dönüş yolculuğu başlangıcı. Türk bölgesi olan İskeçe & Gümülcine & Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak geçip İpsala sınır kapısına yolculuk. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Porto Lagos turuna katılabilirler. (5 EUR / Turumuz tüm grubun katılım göstermesi halinde gerçekleşmektedir) Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan – Tekirdağ – Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk. Tekirdağ’da serbest köfte molası sonrası akşam saatlerinde İstanbul başlangıç noktalarına varış ile program sonu.

DAHİL OLANLAR:
Lüx Otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım.
Selanik belirtilen otellerde 1 gece oda kahvaltı konaklama.
Tur Programında Belirtilen tüm çevre ve Şehir turları
Rehberlik ücreti ve sınır geçiş masrafları, Otel Konaklama Vergileri

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış fonu 150 TL
Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Yurt dışı seyahat sigrotası 15 Euro
Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda alınan kahvaltı
Öğlen ve akşam yemekleri Yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler
Şehir ve Otel Vergileri (Kişi başı 5€ olarak araç içerisinde rehbere ödenir)
Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli Nakit 170 € !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#133
LOKASYON:
Yunanistan
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın