KAYIT    İLETİŞİM

Hakkımızda


HAKKIMIZDA
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’ne üye olan Opsiyon Turizm ‘A’ grubu 7607 belge numaralı seyahat acentesi olarak İstanbul’da hizmet vermektedir. Yenilikçi ve çözüm odaklı hizmet yapısıyla Türkiye’nin önde gelen tur operatörleri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Misafir memnuniyetinden ödün vermeden, kaliteli hizmetini sürdürebilir bir anlayış ile arttıran Opsiyon Turizm, misafirler için tercih edilen, çözüm ortakları ve çalışanlar için çalışılmak istenen bir kurum olmayı misyon edinmiştir.


KONAKLAMA HİZMETİ
Tüm dünyada 300.000’den fazla otel seçeneği ile bütçenize en uygun tesisi bulmanın yanı sıra pansiyon çeşitleri, konumları, yıldız sayısı ve gerçek kullanıcı görüşlerine göre değerlendirip en iyisini sunuyoruz. Avrupa, Türkiye, Asya, Orta Doğu, Latin Amerika, Avustralya, Afrika, Amerika ve Kanada'da, kısacası aklınıza gelebilecek her lokasyonda tüm otel ağları ile anlaşmalıyız.


ULAŞIM HİZMETİ
25.000’den fazla transfer noktası ile nerede olursanız olun tüm araç tipleri ile ulaşımınızı sağlıyoruz. İster şehir içi ister şehirlerarası isterseniz de ülkeler arası ulaşım ihtiyaçlarınızda şoförlü veya şoförsüz; binek, minibüs, midibüs, otobüs ve VIP seçeneklerimizle her yerde yanınızdayız. Havalimanı karşılamalarında isminizle özel olarak karşılanırsınız ve bunun için ek bir ücret ödemezsiniz. Kısa süreli veya uzun süreli fark etmeksizin tüm araç tahsislerinde operasyon ekibimiz sürekli olarak araçları takip ve kontrol etmektedir.


UÇAK BİLETİ HİZMETİ
Geniş havayolu portfolyömüz ile 180’den fazla tarifeli uçan havayolunu, düşük maliyetli ve yerel havayollarını bulmanız mümkün. Bu sayede uçmadık yer bırakmıyoruz. Siz sadece gitmek isteyin, 24 saat destek ile tüm bilet işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ve ek hizmet bedeli almıyoruz.


VİZE HİZMETİ
Tüm ülkelere sağladığımız vize hizmeti ile evraklarınızın tam ve eksiksiz olması ve randevunuz için uygun tarih ve saat planlamak öncelikli görevimiz. Vize süreci boyunca tüm takip işlemleri bizim tarafımızdan gerçekleşiyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Aklınıza takılan tüm konularda vize bölümümüz 24 saat hizmetinizde. Siz sadece tatilinize odaklanın istiyoruz. Dilerseniz olanak sağlayan konsolosluklarda aynı gün veya üç iş günü içerisinde VIP vize hizmetimiz de bulunmaktadır.


PAKET TURLAR
Konaklama ve ulaşım hizmetlerini paket program olarak da tercih edebilirsiniz. Bu sayede önceden belirlenmiş yurtiçi ve yurtdışı yüzlerce tur programından dilediğinizi seçebilir, kokartlı ve ulusal rehberlerimiz eşliğinde tüm tarihi ve kültürel detayları öğrenebilirsiniz. Tur programı boyunca rehbere ek olarak acente yetkilimiz de her ihtiyacınızda yanınızda olmak üzere tura eşlik eder. Bu sayede sadece gezmeye ve deneyimlemeye odaklanırsınız; konaklama, ulaşım, rehberlik, vize veya safari, tekne turu, eğlence mekânları, yemek yerleri gibi tüm ihtiyaçlarınız önceden planlanmış olur. Paket tur programlarımız bütçe dostudur.


İLETİŞİM

[email protected]
(212) 890 65 90
MİTHATPAŞA MAH. DİSPANSER SOK. NO:2-4/5 EYÜPSULTAN / İSTANBUL
    GÖKTÜRK
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.