Hakkımızda


KONAKLAMA HİZMETİ
Tüm dünyada 300.000’den fazla otel seçeneği ile bütçenize en uygun tesisi bulmanın yanı sıra pansiyon çeşitleri, konumları, yıldız sayısı ve gerçek kullanıcı görüşlerine göre değerlendirip en iyisini sunuyoruz. Avrupa, Türkiye, Asya, Orta Doğu, Latin Amerika, Avustralya, Afrika, Amerika ve Kanada'da, kısacası aklınıza gelebilecek her lokasyonda tüm otel ağları ile anlaşmalıyız.
ULAŞIM HİZMETİ
25.000’den fazla transfer noktası ile nerede olursanız olun tüm araç tipleri ile ulaşımınızı sağlıyoruz. İster şehir içi ister şehirlerarası isterseniz de ülkeler arası ulaşım ihtiyaçlarınızda şoförlü veya şoförsüz; binek, minibüs, midibüs, otobüs ve VIP seçeneklerimizle her yerde yanınızdayız. Havalimanı karşılamalarında isminizle özel olarak karşılanırsınız ve bunun için ek bir ücret ödemezsiniz. Kısa süreli veya uzun süreli fark etmeksizin tüm araç tahsislerinde operasyon ekibimiz sürekli olarak araçları takip ve kontrol etmektedir.
UÇAK BİLETİ HİZMETİ
Geniş havayolu portfolyömüz ile 180’den fazla tarifeli uçan havayolunu, düşük maliyetli ve yerel havayollarını bulmanız mümkün. Bu sayede uçmadık yer bırakmıyoruz. Siz sadece gitmek isteyin, 24 saat destek ile tüm bilet işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ve ek hizmet bedeli almıyoruz.
VİZE HİZMETİ
Tüm ülkelere sağladığımız vize hizmeti ile evraklarınızın tam ve eksiksiz olması ve randevunuz için uygun tarih ve saat planlamak öncelikli görevimiz. Vize süreci boyunca tüm takip işlemleri bizim tarafımızdan gerçekleşiyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Aklınıza takılan tüm konularda vize bölümümüz 24 saat hizmetinizde. Siz sadece tatilinize odaklanın istiyoruz. Dilerseniz olanak sağlayan konsolosluklarda aynı gün veya üç iş günü içerisinde VIP vize hizmetimiz de bulunmaktadır.
PAKET TURLAR
Konaklama ve ulaşım hizmetlerini paket program olarak da tercih edebilirsiniz. Bu sayede önceden belirlenmiş yurtiçi ve yurtdışı yüzlerce tur programından dilediğinizi seçebilir, kokartlı ve ulusal rehberlerimiz eşliğinde tüm tarihi ve kültürel detayları öğrenebilirsiniz. Tur programı boyunca rehbere ek olarak acente yetkilimiz de her ihtiyacınızda yanınızda olmak üzere tura eşlik eder. Bu sayede sadece gezmeye ve deneyimlemeye odaklanırsınız; konaklama, ulaşım, rehberlik, vize veya safari, tekne turu, eğlence mekânları, yemek yerleri gibi tüm ihtiyaçlarınız önceden planlanmış olur. Paket tur programlarımız bütçe dostudur.