• Demo Hotel Bodrum
PRESTİJ İTALYA & FRANSA Türk Hava Yolları ile 5 GecePRESTİJ İTALYA & FRANSA Türk Hava Yolları ile 5 GecePRESTİJ İTALYA & FRANSA Türk Hava Yolları ile 5 GecePRESTİJ İTALYA & FRANSA Türk Hava Yolları ile 5 GecePRESTİJ İTALYA & FRANSA Türk Hava Yolları ile 5 GecePRESTİJ İTALYA & FRANSA Türk Hava Yolları ile 5 GecePRESTİJ İTALYA & FRANSA Türk Hava Yolları ile 5 Gece

849

en düşük kişi başı

6 Gün
İTALYA & FRANSA
167

849

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 UÇAK İLE

PRESTİJ İTALYA & FRANSA Türk Hava Yolları ile 5 Gece


  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul HL – Nice / Milano – İstanbul HL parkurunda uçak bileti,
  • 3 ve 4 yıldızlı şehir dışı otellerde toplam 5 gece oda & kahvaltı konaklamalar,
  • Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer,
  • Nice, Cannes, Portofino, Milano ve Como’da panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri
  • Modanın Başkenti MİLANO’da OUTLET Turu Dahildir...
Öğlen Nice gidiş – Öğlen Milano dönüş
Modanın Başkenti MİLANO’da OUTLET Turu Dahildir...

Prestij İtalya & Fransa / Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 230 € yerine 195 €

Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 230 € yerine 195 €

Pakete Dahil Olan Turlar:

Mega Cote d’Azur: St.Paul De Vence & Eze & Monaco & Monte Carlo Turu (85 Euro)

Saint Tropez & Marsilya Turu (65 Euro)

San Remo Turu (35 Euro)

Lugano Turu (45 Euro)

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 2+/12 yaş arası 45 Euro İndirimlidir

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İSTANBUL – NİCE

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz bilet, bagaj teslim ve pasaport işlemlerinin ar-dından Türk Hava Yolları ‘nın TK1815 sefer sayılı uçuşu ile 15:35 ’de Nice ‘e gerçekleşecek uçuş ve sonrasında yerel saat ile 17:45’de Nice Côte d'Azur Havalimanı’na varışımız ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turumuzu düzenlemek üzere Nice şehir merkezine hareket ediyoruz. Promenade des Anglais caddesi, Nice Limanı, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı pano-ramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında sunulacak serbest zaman ardından Nice bölgesin-deki otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

2. Gün: NİCE – (Mega Cote d’Azur: St. Paul De Vence & Eze & Monaco & Monte

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzen-lenecek olan Mega Cote d’Azur: St. Paul De Vence & Eze & Monaco & Monte Carlo Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk ziyaret noktamız Saint Pual De Vence olacaktır. Muhteşem manzaralara nazır bir tepede yer alan ve tam bir Orta Çağ mimarisine olan Saint Paul De Vence köyünün ortasında 1615 yılından kalma tarihi çeşme yer almaktadır. Bu Çeşmeyi merkez ala-rak birbirine bağlayan taş evlerle çevrili sokaklarda, ünlü ressamların prodüksiyonlarının satıldığı resim galerileri ve bölgeye has zey-tinyağı, lavanta, sabun satan dükkanlarla dolu caddelerde gerçekleştireceğimiz keyifli çevre gezimizin ardından Cote d’Azur‘un muhteşem manzarası ile en ünlü köylerinden biri olan Eze Köyü‘nde birbirinden güzel ve ünlü parfümleri test edebileceğiniz ve uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz parfüm fabrikası ziyareti gerçekleştiriyoruz. Eze turu sonrasında, Fransız Rivierasında bulanan Vatikan’dan sonra Dünya’nın en küçük devleti olan ,masallar krallığı Monaco ülkesine hareket edecek ve varışımızın ardından lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo panoramik şehir turumuzu düzenleyeceğiz. Sunulacak serbest zaman turumuzu tamamlayarak Nice bölgesindeki otelimize dönüyoruz.

3. Gün: NİCE – CANNES – (Saint Tropez & Marsilya Turu)

Sabah kahvaltısının ardından Cannes‘a hareket ediyoruz. Yaz aylarında düzenlenen Cannes Film Festivali’ne ev sahipliği yapması ile ünlenen ,pırıl pırıl bir denize ve altın rengi kumsallara sahip olan Cannes‘da gerçekleştireceğimiz şehir turu esnasında ilk olarak kentin ilk yerleşim yeri olan eski şehri göreceğiz. Eski şehrin dar ve dolambaçlı ve trafiğe kapalı sokaklarında gerçekleştireceğimiz yürüyüş esnasında hediyelik eşya dükkanlarını görme ve alışveriş yapma şansımız olacak. Cannes sahili boyunca uzanan ve birçok lüks restaurant, mağaza ve otele ev sahipliği yapan La Croissette Bulvarı ve Meynadier Sokağı gezimiziN bitiminde sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Saint Tropez & Marsilya Turu (65 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, muhteşem Cote d’Azur mimarisi, sahilleri, eğlenceleri ve yat limanı ile uluslararası üne sahip, Dün-ya jet sosyetesinin uğrak yeri olan St.Tropez ‘i ziyaret edeceğiz. St. Tropez gezimizin ardından Akdeniz kıyısında yer alan ve en eski liman şehirlerinden biri olan Marsilya’ya varıyoruz. Şehir turumuz sırasında Bakire Meryem (Bonne-mère), Eski Liman ( Vieux-Port ) ve İf Şatosu ( Château d'If ) gibi yapıları yakından görme imkanımız da olacaktır. Turumuzun sonrası Nice bölgesindeki otelimize dönüyor ve dinlenmek için serbest zaman sunuyoruz.

4. Gün: NİCE – (San Remo Turu) – PORTOFİNO – OUTLET – MİLANO

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından Portofino ‘ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak San Remo Turu (35 Euro) programımızı düzenliyoruz. Kuzeybatı İtalya’da Fransa sınırına yakın bir konumda bulunan ve 1900 ‘lü yılların sonunda Eurovision Şarkı Yarışması ile ülkemizde tanınarak ünlenen San Remo, İtalyan Rivierası ‘nın turizm merkezi olarak da bilinir. Yemyeşil tropik park ve bahçeleri, görkemli sarayları andıran kumarhaneleri, gösterişli ve pahalı mağazalara ev sahipliği yapan caddeleri ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakan San Remo’da gerçekleştireceğimiz panoramik şehir gezimiz esnasında San Siro Katedrali, San Remo Müzik Festivali’nin de düzenlendiği Ariston Tiyatrosu ve 17. YY ‘da Barok tarzda inşa edilen Madonna Della Costa Kilisesi görülecek başlıca yerler arasındadır. San Remo ‘da gerçekleşecek panoramik şehir turu ve devamında sunulacak serbest zaman ardından turumuzu tamamlayarak Portofino’ya doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk olarak ulaşacağımız Santa Margarita veya Rapallo limanlarından toplu taşıma araçları ile Portofino ‘ya varıyoruz. Rengarenk evlerin çevrelediği, tüm güzelliği ile şarkılara ilham kaynağı olmuş olan Portofino, daracık sokakları rengarenk evleri, yeşil tepeleri ve turkuaz rengi Akdeniz ile görülmeye değer güzellikteki manzarasıyla ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır. Portofino gezimiz sonrasında Portofino turumuz sonrasında Milano bölgesindeki otelimizle transfer. Yol üzerinde, Dünya moda akımına yön veren Milano’nun en ünlü alışveriş merkezlerinden Milano Outlet ‘de keyifli bir alışveriş için serbest zaman sunuyoruz. Sunulacak serbest zaman sonrasında Milano bölgesindeki otelimizle transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

5. Gün: MİLANO – COMO – (Lugano Turu)

Sabah kahvaltısı ardından şehir turumuzu düzenlemek üzere Milano şehir merkezine hareket ediyoruz. Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ile öne çıkmaktadır. İtalya’nın iş ve finans başkenti olarak tanınsa da alışveriş ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da yapacağımız şehir turu esnasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, Porta Romano başlıca görülecek yerler arasında olup, şehir turu sonrasında Alp Dağları eteklerinde yer alan ve İtalya ‘nın en büyük 3. gölü Como Gölü’ne adını veren Como ‘ya hareket ediyoruz. Hollywood ünlülerinden Avrupa zenginlerine, dünya jet sosyetesinin yazlık evlerine ev sahipliği yapan, lüks yaşamı ve doğal güzellikleri ile ünlü Como Gölü ‘nü ziyaret edecek ve gölün günün her anı ziyaretçilerini kendine hayran bırakan manzarasının keyfini çıkartacağız. Tur bitiminde sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Lugano Turu (45 Euro) programımıza katılabilirler. Bu turumuzda İsviçre sınırları içinde yer alan, eşsiz doğası, harika manzarası ve şehir parkı ile bizleri kendine hayran bırakacak Lugano Gölü ‘nü ziyaret edecek ve gölün kıyısında restoran ve cafelerin tadını çıkartabileceğimiz serbest zaman sunacağız. Tur bitiminde Milano bölge-sindeki otelimize dönüyoruz.

6. Gün: MİLANO – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı, otelden çıkış işlemleri ve sunulacak serbest zaman ardından İstanbul’a gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için Malpenza Havalimanı ‘na doğru yola çıkıyoruz. Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Türk Havayolları ‘nın TK1896 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 15:05’de İstanbul’a uçuyoruz. TSİ 19:05’de İstanbul Havalimanı‘na varış ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul HL – Nice / Milano – İstanbul HL parkurunda uçak bileti,
Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
Uçak içi ikramlar,
3 ve 4 yıldızlı şehir dışı otellerde toplam 5 gece oda & kahvaltı konaklamalar,
Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer,
Nice, Cannes, Portofino, Milano ve Como’da panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Vize ücreti ve servis bedeli
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
İç hat bağlantı uçak bileti,
Öğle & akşam yemekleri ve içecekler
Portofino‘da Vapuretto Bedeli (kişi başı 15 Euro)
Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve 5 gece toplam 20 Euro tutarında ücretlerdir)
İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 10 Euro)
İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

EK BİLGİLER

Prestij İtalya & Fransa / Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 230 € yerine 195 €

Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 230 € yerine 195 €

Pakete Dahil Olan Turlar:

Mega Cote d’Azur: St.Paul De Vence & Eze & Monaco & Monte Carlo Turu (85 Euro)

Saint Tropez & Marsilya Turu (65 Euro)

San Remo Turu (35 Euro)

Lugano Turu (45 Euro)

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 2+/12 yaş arası 45 Euro İndirimlidir

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#167
LOKASYON:
İTALYA & FRANSA
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın