• Demo Hotel Bodrum
Bali Turu

1.399$

en düşük kişi başı

8 Gün
Endonezya
96

1.399$

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.  • Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Dubai (DXB) – Denpasar (DPS) – Dubai (DXB) – İstanbul (IST) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Profesyonel İngilizce rehberlik hizmetleri
  • 4 otellerde 5 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
Emirates Hava Yolları ile
8 Gün (5 Gece Konaklama)

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İSTANBUL – DUBAİ

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 17:05'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları’nın EK 122 sefer sayılı uçağı ile saat 20:05’de Dubai’ye hareket.

2. Gün: DUBAİ – DENPASAR – BALİ

Yerel saat ile 01:20’de varış. Ardından Emirates Hava Yolları EK 368 sayılı tarifeli seferi ile saat 03:25’de Denpasar’a uçuş. Yerel saat ile 16:30’da varış. Varışımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Tanah Lot Temple Turu (45 USD)’na katılabilirler. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Buradaki unutulmaz turumuzun ardından otele transfer ve konaklama otelimizde.


3. Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Ubud & Kutsal Maymun Ormanı & Tegallalang Pirinç Tarlası Turu (90 USD)’na katılabilirler. Turumuza adanın en ilgi çekici kasabası olan Ubud ile başlıyoruz. Ubud’da alışveriş caddesi, Sanat pazarı, Pura Taman Saraswati tapınağı görülecek yerler arasındadır. Alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından Maymun Ormanı için hareket ediyoruz. Balinese Hinduizmi’nin tapınaklarını göreceğimiz bu kutsal ormanda serbest dolaşan yüzlerce maymunlar ile keyifli zaman geçirdikten sonra turumuzun son durağı olan Tegallalang’a hareket ediyoruz. Yerel halkın kendi imkânlarıyla oluşturduğu bu mükemmel pirinç tarlalarının içerisinde yapacağımız keyifli gezinti sonrasında Bali’nin simgesi haline gelen salıncak fotoğrafı için serbest zaman. Turumuz sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.


4. Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Tegenungan Şelalesi & Besakih Tapınağı & Çeşme Tapınağı Turu (85 USD) katılabilirler. Turumuzun ilk durağında Tegenungan Şelalesi’ni ziyaret ediyoruz. Adeta bir şelale cenneti olan Bali adasının en güzellerinden bir tanesi olan bu şelalede yapacağımız yürüyüşten sonra serinlemek için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından adanın en büyük tapınağı olan Besakih Tapınağı’na yola çıkıyoruz. Yerel halkın motorlarıyla bizi tepeye taşımasıyla Besakih Tapınağı’na giriyoruz. 23 ayrı tapınağın bir araya gelmesiyle oluşan bu tapınak Bali’nin merkez tapınağı olarak bilinmektedir. 2.000 yıllık bu tapınak UNESCO Dünya Mirası Listesindedir. Tapınak ziyaretimiz sonrasında Bali bir diğer ünlü tapınaklarından bir tanesi olan Çeşme Tapınağı’na yola çıkıyoruz. Suyunun kutsal olduğuna inanılan bu tapınaktan sürekli akan suda ve havuzda yıkanan insanları görünce siz de yıkanmadan duramayacaksınız. Turumuzun ardından otele dönüş. Konaklama otelimizde.


5. Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Uluwatu Tapınağı & Nusa Dua Sahili Turu (85 USD)’na katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Uluwatu Tapınağı Bali adasının en güneyindeki burunda bulunmaktadır. Hint Okyanusu’nu 70 metre yükseklikte izleme fırsatı bulacağımız bu tapınakta yine maymunları fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Muhteşem manzaralar eşliğinde vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuzun bitimi öncesinde rahatlamak için Nusa Dua sahiline hareket ediyoruz. Buraya varışımızın ardından deniz girmek ve güneşlenmek için serbest zaman. Turumuz sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.


6. Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli Dua Lembongan Ada Turu (125 USD)’na katılabilirler. Turumuz için saat 07:30’da otelden hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik cruise turunun ardından 11:00’de adaya varıyoruz Nusa Lembongan Endonezya’nın güneydoğusunda, Nusa Penida bölgesini oluşturan 3 adadan bir tanesidir. Bu turumuz sırasında Bali’nin el değmemiş, en otantik doğal güzelliklerini keşfedecek, Bali’nin insan ruhunu dinlendiren huzur dolu ortamında unutulmaz anlar yasayacağız. Ada’ya varışımızın ardından deniz, kum ve güneşin tadını çıkartmak için serbest zaman. Öğle yemeği turumuz esnasında. Tur sonrası 16:00’da adadan ayrılarak saat 18:30’da otelimize varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.


7. Gün: BALİ – DENPASAR – DUBAİ

Sabah kahvaltısının ardından alışveriş veya denize girmek için serbest zaman (otelden check-out işlemleri saat 12:00’de yapılacaktır). Rehberimizin önceden belirleyecek olduğu saatte havalimanına transfer.


8. Gün: DENPASAR – DUBAİ – İSTANBUL

Emirates Hava Yolları EK 399 sayılı tarifeli seferi ile saat 00:05’te Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 05:25’de varış. Ardından yine Emirates Hava Yolları’nın EK 123 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 10:15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14:25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


DAHİL OLANLAR:
Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Dubai (DXB) – Denpasar (DPS) – Dubai (DXB) – İstanbul (IST) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
4* otellerde 5 gece kahvaltı dâhil konaklama
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Profesyonel İngilizce rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
Vize Ücreti (Kapı Vizesi – 35 USD)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Ekstra turlar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Şehir vergileri

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#96
LOKASYON:
Endonezya
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın