• Demo Hotel Bodrum
Halkidiki Paralia Thassos Adası TuruHalkidiki Paralia Thassos Adası Turu

119

en düşük kişi başı

4 Gün
Yunanistan
186

 OTOBÜS İLE

Halkidiki Paralia Thassos Adası Turu


  • Lüks otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım
  • Selanik’te seçilecek otel paketine göre 2 gece oda kahvaltı konaklama
  • Tur programında dahil olduğu belirtilen tüm çevre ve şehir turları
  • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
  • Araçta limitli su ikramı
Halkidiki - Paralia ve Thassos'da Yunanistan'ın cennet plajlarında tüm gün yüzme molası

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul'dan Hareket

İstanbul Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önünden saat 21:00’da, Mecidiyeköy Eski Ali Sami Yen Stadı karşısı – İ.Polat Holding (Ege Seramik) önü 21:30’da, İncirli Ömür Otobüs duraklarından 22:00’da, Beylikdüzü Marmara Park Havaist durağından 22:30’da, Silivri 5M Vega Avm önünden 23:15’de, Yenice Aytemiz tesislerinden 23:55’de , Namık Kemal Yaypet Dinlenme tesislerinden 00:25’de siz değerli misafirlerimizi alarak Malkara – Keşan istikametini takip ederek turumuza başlıyoruz. İpsala sınır kapısına varıyoruz. Burada yapacağımız pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından gece yolculuğu ile yolumuza devam ediyoruz. 

2. Gün: Kavala - Halkidiki - Selanik

Sabah erken saatlerde Kavala’ya varıyor ve kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı molası sonrasında panoramik olarak Kavala turumuzu yapıp yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından Halkidiki’ye varıyoruz. Halkidiki, Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Ege’yi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupa’nın Maldividir. Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak, kumsalları, plajları ile ünlü Kallithea Bölgesindeki anlaşmalı olduğumuz Plaja varış ve tam gün Yüzme için serbest zaman veriyoruz. Yüzme molamızın ardından Selanik şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. Selanik'e varışımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Panaromik şehir turumuzda Atatürk Evi, Beyaz Kule, Kordon ve Aristo Caddesi göreceğimiz yerler arasındadır. Otele varışımızla beraber odalara yerleşme ve konaklama otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Taverna Turuna katılabilirler (45 -50 Euro).

3. Gün: Paralia – Selanik

Sabah otelde alacağımız Kahvaltının ardından Dileyen Misafirlerimiz için Ekstra olarak düzenleyeceğimiz Paralia - Katerinis Bölgesi plaj ve eğlence turuna katılabirsiniz (20 Euro). Ekstra tura katılmayan misafirler otelde vakit geçirebilirler. Yunanistanın önemli tatil bölgelerinden biri olan Paralia da dilerseniz gün boyu denizin keyfini çıkarabilir, tavernalarda deniz ürünlerinin tadına bakabilir veya şehir merkezinde dolaşıp sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Paralia Bölgesi turumuzu tamamladıktan sonra rehberimizin vereceği saatte otobüsümüzde buluşuyor sonrasında Selanik’te bulunan otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Işıklar Altında Selanik turuna katılabilirler (10 Euro)

4. Gün: Selanik - Thassos Adası - İstanbul

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Thassos Adası’na geçmek üzere Keramoti’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Keromoti Limanı’nda bizleri bekleyen feribotlarla Thassos adasına geçiyoruz (Ekstra 25 Euro – Thassos turumuza katılmayacak misafirler Keramoti’de zaman geçirebilir). Adaya varışımız ile birlikte Thassos adasının en ünlü plajlarından birine gidiyor ve tam gün sürecek deniz kum güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte plajdan ayrılıp limana geliyor ve İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yunan gümrüğünde pasaport işlemlerimiz tamamlandıktan sonra Yunan free shopunda sizlere alışverişleriniz için limitli bir süre veriyoruz. Sonrasında Türk sınırında pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayıp İstanbul’a doğru yolumuza devam ederken Tekirdağ’da yol üzeri uygun bir tesiste vereceğimiz köfte molasının ardından İstanbul’a varışımızla birlikte siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki seyahatinizde sizlerle tekrar görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Lüks otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım.
Selanik’te seçilecek otel paketine göre 2 gece oda kahvaltı konaklama.
Tur programında dahil olduğu belirtilen tüm çevre ve şehir turları
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
Araçta limitli su ikramı
Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış harcı
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Yurt dışı seyahat sağlık sigortası (15 Euro) (65 Yaş üzeri misafirlerimizin ayrıca fiyat talebinde bulunmaları gerekmektedir)
Ekstra turlar, program dışı geziler, şahsi harcamalar, ilk gün yolda alınan kahvaltı
Öğlen ve akşam yemekleri
Şehir, Otel Vergileri (Kişi başı 5€ olarak araç içerisinde rehbere ödenir)
Schengen vizesi (Yeşil pasaportlar için vize gerekmemektedir)

EK BİLGİLER

Tur Hareket Noktası

21:00 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü

21:30 Mecidiyeköy Finansbank önünden (eski Ali Samiyen Stadyumu karşısı)

22:00 İncirli Ömür Plaza Önü

22:30 Beylikdüzü Marmarapark AVM Önü

22:50 Slivri Kipa

23:30 Yenice Aytemiz İstasyonu

00:15 Namık Kemal Yay Tesisleri

01:45 Keşan Kavşağı

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#186
LOKASYON:
Yunanistan
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın