• Demo Hotel Bodrum
Maldivler Turu

1.149$

en düşük kişi başı

6 Gün
Maldivler
114

1.149$

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul – Dubai

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Maldivler’e yapacağımız gezimiz için saat 12.00‘da tur görevlimiz ile buluşma ve sonrasında bagaj, pasaport ve check-in işlemlerini tamamlayıp Fly Dubai Havayolları'na ait uçak ile saat 15.10’da Dubai’ye uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile 20.35’te Dubai İnternational havalimanına varıyoruz. Aktarma saatine kadar serbest zaman.

2. Gün: Dubai – Maldivler

Fly Dubai Havayolları ile saat 02.00’de Dubai’den Male’ye uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile 07:15’te varış. Hint Okyanusu’nda 1190 adadan oluşan, masmavi denizi, bembeyaz kumsalı ve rengârenk mercan adaları ile ünlü Maldivler ‘e varışımızın ardından kalacağınız tesise göre belirlenmiş transfer tipi (sürat teknesi veya deniz uçağı) ile otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

3. Gün: Maldivler

Otelde alınan kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman… Adanızı keşfedebilir, deniz & kum & güneşin tadını çıkarabilir veya çeşitli bireysel aktivitelere katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4. Gün: Maldivler

Otelde alınan kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman… Adanızı keşfedebilir, deniz & kum & güneşin tadını çıkarabilir veya çeşitli bireysel aktivitelere katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5. Gün: Maldivler

Otelde alınan kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman… Adanızı keşfedebilir, deniz & kum & güneşin tadını çıkarabilir veya çeşitli bireysel aktivitelere katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde

6. Gün: Maldivler – Dubai – İstanbul

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası transfer saatine kadar serbest zaman. Ardından konakladığınız tesis tipine göre sürat teknesi veya deniz uçağı ile yapılacak olan transfer ile havalimanına gidiyoruz. Fly Dubai Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 23:30’da Dubai’ye uçuş ve yerel saat ile 03:10’da varış sonrası aktarma uçuşuna kadar havalimanı içinde serbestsiniz (6 Saatlik aktarma bekleme saatimiz olacaktır.) Ardından Fly Dubai Havayolları ile saat 09:15’te İstanbul’a uçuş ve yerel saat ile 13.05’te varışımız ile beraber turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle.

DAHİL OLANLAR:
Fly Dubai Havayolları ile İstanbul – Dubai – Male / Male – Dubai – İstanbul hattında gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
Seçtiğiniz otele göre 4* veya 5* Otellerde konaklama 4 gece konaklama
Seçtiğiniz pansiyon tipine göre yarım pansiyon veya tam pansiyon olarak konaklama
Profesyonel karşılama hizmetleri
Otel tercihinize göre Sürat teknesi, iç hat veya Deniz uçağı ile otele transfer hizmetleri
Yerel tesis rehberlik hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı çıkış harç pulu (150 TL)
Dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Ekstra turlar

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#114
LOKASYON:
Maldivler
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın