• Demo Hotel Bodrum

BİLGİ
İSTEYİNİZ4 Gün
Marmaris
85

BİLGİ
İSTEYİNİZ

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.  • Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • Otelde 2 adet sabah kahvaltısı
  • Otelde 2 adet akşam yemeği
  • Dalyan Tekne Turu
Aşıklar Yolu – Marmaris – Dalyan Tekne Turu – Kaunos Kral Kaya Mezarları – Caretta Caretta Kaplumbağları – İz Tuzu Plajı - Marmaris Tekne Turu veya Jeep Safari Turu ( Seçmeli Program ) - Yel Değirmeni – Hızırşah Köyü – İpek Dokuma Atölyesi- Eski Datça – Taşlık Plajı- Yüzme Molası – Kız Kumu

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul'dan Hareket

Belirtilen noktalardan misafirlerimizi alışımızın ardından Marmaris Datça Turumuza başlıyoruz.


2. Gün: Aşıklar Yolu – Marmaris – Dalyan Tekne Turu – Kaunos Kral Kaya Mez

Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Selçuk’da kahvaltı molası veriyoruz ( kahvaltı noktası saat durumuna göre değişiklik gösterebilir ). Kahvaltı molamızın ardından ilk durağımız Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu olacak. Aşk üzerine dileklerimizi Âşıklar Yolunda tutup, gurup fotoğrafı çektiriyoruz. Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti’nin karşısında), bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabasından Dalyan Tekne Turumuza ( extra ) (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajındaki yüzme molasının ardından şirin mi şirin Köyceğiz’e geliyoruz. Gezilerimizin ardından Marmaris deki otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün: Marmaris Tekne Turu veya Jeep Safari Turu ( Seçmeli Program )

Marmaris Datça Turumuzun 3. Gününde, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, tam gün serbest kalabilir ya da rehberlerimiz önderliğinde alternatif organizasyonlarımıza katılabilirsiniz.

Gezilerimizin ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Marmaris Şehir Turunun ardından otelimize yerleşiyoruz. Gece arzu eden misafirlerimizle birlikte, efsane Marmaris Barlar Sokağına gidiyoruz. (Ekstra)

4. Gün: Yel Değirmeni – Hızırşah Köyü – İpek Dokuma Atölyesi- Eski Datça –

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında valizlerimizide alıp otelden ayrılıyoruz. Akdeniz ile Ege Denizinin birleştiği nokta olan Datça’ya hareket ediyoruz. Datça’nın girişinde yer alan Kızlan mevkiindeki Tarihi Yel Değirmenleri (Panoramik) gördükten sonra kültürel değerlerini yitirmemiş olan Hızırşah Köyüne hareket edeceğiz. Köyün girişinde bulunan Beylikler Döneminden kalmış olan Tarihi Camii ziyaret ettikten sonra eski okul binasında kurulan ipek dokuma atölyesini ziyaret ederek dokumalar hakkında bilgi alacağız. Köylü bayanlarımızın dokuduğu ve başka yerde bulamayacağınız ipek dokuma ve el işlerini alabilmeniz için serbest zaman vereceğiz. Ardından, adı Can YÜCEL ile özleşmiş Eski Datça’ya varıyoruz. Eski Datça’da Taş Binalar arasında yürürken Can YÜCEL’İN evini de görüyoruz. Köy kahvesinde kahve molamızın ardından Yeni Datça’ya gidiyoruz. Yeni Datça’da Taşlık Plajında yüzme molası vereceğiz. İsteyen misafirlerimiz, Taşlık Plajı yakınında yer alan sıcak ve kükürtlü suya sahip olan gölde de yüzebilirler. Serbest zamanın bitiminde Marmaris’in simgelerinden biri olan Kız Kumu Bükünde yürümek için Datça’dan ayrılacağız. Kız Kumu bükünde denizin içinde yaklaşık olarak 200 metre yürüdükten sonra kekik balı, çam balı ve diğer köy ürünlerini alabileceğimiz Bakırköy’üne gideceğiz. Asırlık çınar altında yorgunluk çaylarımızı içtikten sonra İstanbula Doğru dönüşe geçiyoruz. İstanbula dönüşümüzü ardından siz değerli misaifirlerimiz aldığımızı noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

Seçenek 1 Tekne Turu : Dileyen misafirlerimiz ile Marmaris Tekne Turu (1. Tekne Turu): Marmaris’in iç körfezinde farklı koyları ile büyüleneceğimiz Marmaris Tekne Turumuza çıkıyoruz. Bu turumuzda, Akvaryum Koyu, Balık Çiftliği, Cennet Adası, Fosforlu Mağara, Kadırga Koyu, Turunç, Keçi Adası göreceğimiz başlıca noktalar olacak ve bu noktalarda yüzme molaları sizleri bekliyor olacak. (Ekstra Kişi Başı 125 TL – Yemek Dahil)

Seçenek 2 Jeep Safari : Dileyen konuklarımız ile Jeep Safari Turu: Bize özel hazırlanan Jeeplerimiz ile tam gün sürecek olan eğlenceli bir geziye çıkıyoruz. Marmaris’in bir diğer yüzünü keşfedeceğiniz Turgutlu Şelalesi’nde buz gibi bir yüzme molası veriyoruz. Sonrasında efsanevi hikayeleriyle meşhur Kız Kumu’na gidiyor ve yüzme molası veriyoruz. Burada denizin üstünde yürüdüğünüzü hissedeceğiniz bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. (Ekstra Kişi Başı 125 TL – Yemek Dahil)


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#85
LOKASYON:
Marmaris
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın