KAYIT    İLETİŞİM
EN İYİ FİYAT
  • Romanya Transilvanya Ve Şatolar Turu:
  • Romanya Transilvanya Ve Şatolar Turu:
  • Romanya Transilvanya Ve Şatolar Turu:
  • Lüks araçlar ile ulaşım
  • Otelde alınacak olan 2 sabah kahvaltısı
  • 4* Otelde 2 gece konaklama
  • Programda dâhil olduğu belirtilen tüm turlar ve çevre gezileri

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul 1. gün programını görmek için tıklayınız

Romanya Transilvanya ve Şatolar bölgesi 2 gece konaklamalı tur programı ve hareket noktaları aşağıda yer almaktadır . Romanya Transilvanya Turu hakkında detaylı bilgi , Tur Fiyatına dahil olan hizmetler ve Tur Fiyatına dahil olmayan hizmetler gibi bilgileri Genel Bilgiler kısmında yer almaktadır.


Hareket Saatleri ve Noktaları


19:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi


19:30 Mecidiyeköy ( Eski Ali Samiyen Karşısı )


20:00 İncirli Ömür Plaza Önü


Hareket noktalarından misafirlerimizi alarak Hamzabeyli sınır kapısını takip ederek Türkiyeden ayrılıyor ve Bulgaristan üzerinden Romanya’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz

2.

Gün
Bükreş - Köy Müzesi - Romen Gecesi 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabahleyin güzergahımız üzerinde alacağımız serbest kahvaltı sonrasında başkent Bükreş’e doğru yolumuza devam ediyoruz. Kendine has mimarisi ile farklı bir Avrupa şehri olan Bükreş şehir merkezine varışımızla beraber yürüyüş turumuza başlıyoruz. Farklı dönemleri yaşamış her dönemden farklılık ve güzellikleri bünyesinde barındıran bu güzel şehir içerisinde Devrim meydanı, Cumhuriyet meydanı, büyük kütüphane, zafer takı, tiyatro binası, Atatürk büstü göreceklerimizden bazılarıdır. Yapacağımız yürüyüş turunun ardından sizlere vereceğimiz serbest zamanda şehrin keyifli cafelerinde kahve içebilir, yemek yiyebilir, hediyelik eşya alışverişi yapabilirsiniz. Serbest zamanın ardından rehberimizin vereceği yer ve saatte buluşarak Çavuşesku tarafından yaptırılan Parlamento Binası’nı dışarıdan fotoğraflayacağımız bir noktaya gidiyoruz. Fotoğraflarımızı çektikten sonra Dimitrie Gusti Ulusal Köy Müzesi’ni görmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Romanya tarihindeki köy yaşamını en iyi şekilde anlatan bu müzeyi gezdikten sonra (giriş ücreti misafirlere aittir) otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yemekli ve müzikli Romen Gecesi turuna katılabilirler (40 Euro). Gecenin ardından otelimize transfer.

3.

Gün
Peleş Şatosu - Bran (Drakula ) Şatosu - Braşov 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Sinaia, Bran, Braşov turu için Romanya'nın transilvanya bölgesine doğru yola çıkıyoruz, güzergah üzerinde enteresan köyler ve Karpat dağlarını görme şansı yakalayacaksınız. ilk durağımız kış turizminin önemli noktalarından biri olan Sinaia bölgesi, Romanya’nın en güzel şatolarından biri olan Peleş şatosu ilk ziyaret edeceğimiz yer. Rehberimizin vereceği bilgiler eşliğininde bu muhteşem yapıyı gezerken ortaçağ şato kültürünün farkılılığını birebir görme şansı yakalaycaksınız, şato dışında serbest zaman sonrasında Bran kasabasına doğru yola çıkıyoruz. Burada öğle yemeği molası verip, ardından hikayelere ve filmlere konu olan meşhur Drakula'nın yaşadığı yer olan Bran Kalesine doğrı yürüyüşe geçiyoruz, burada hem tarihi hem kültürel bilgilerimizi alırken, aynı zamanda farklı bi atmosferi koklamanın farkını yaşıyoruz. Bakalım Drakula gerçekten Vampir miymiş :) Rehberimizin vereceği serbest zamandan sonra (saat durumuna göre) Braşov şehrine doğru yola çıkıyoruz. Romanya'nın en etkileyici şehirlerinden biri olan bu güzel yeri kısa bir şekilde dolaşıp Bükreş'deki otelimize doğru yola çıkıyoruz. (60 Euro )

4.

Gün
Bükreş - Veliko Tırnova - İstanbul 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check out işlemlerimizi yapıp bagajlarımızla beraber otelden ayrılıyoruz. Romanya Bulgaristan sınırında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından eski Bulgar Krallığı’nın başkenti Veliko Trnova’ya gidiyoruz. Kendine özgü yapısı ve muhteşem manzaraları ile bu şehirde yapacağımız panoramik turun ardından siz değerli misafirlerimiz için serbest zaman. Serbest zamanda kaleyi ziyaret edebilir, hediyelik eşyalar alabilir ve güzel yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Turumuzun ardından rehberimizin vereceği saatte buluşma ile İstanbul’a doğru dönüş yoluna geçiyoruz. Sınıra varışımızın ardından pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayıp Türkiye’ye dönüyor ve İstanbul’a varışımızda siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Lüks araçlar ile ulaşım
4* Otelde 2 gece konaklama
Otelde alınacak olan 2 sabah kahvaltısı
Programda dâhil olduğu açıkça belirtilen tüm şehirlerarası transferler
Programda dâhil olduğu belirtilen tüm turlar ve çevre gezileri
Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri
Bazı bölgelerde alınması gereken lokal rehberlik hizmetleri
Check point ve otopark ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
Çok girişli Schengen vizesi (veya Bulgar vizesi veya Romanya vizesi)
Kişisel ve ekstra harcamalar
Öğlen ve Akşam Yemekleri
Yemekler sırasında alınan içecekler
Yurt dışı çıkış harcı 150 TL
İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri
Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri
Transilvanya Turu
Tur programında belirtilen veya belirtilmeyen ekstra geziler
Dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Seyahat Güvence Paketi

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

19:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

19:30 Mecidiyeköy Bambi Cafe Önü

20:00 İncirli Ömür Plaza Önü

20:30 Beylikdüzü Marmarapark AVM Önü

20:50 Slivri Kipa

21:30 Çorlu Metro Tesisleri

23:30 Edirne Arslanlı Tesisleri

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#EMC
LOKASYON:
Romanya
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

109

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Romanya Transilvanya Ve Şatolar... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
(212) 890 65 90
MİTHATPAŞA MAH. DİSPANSER SOK. NO:2-4/5 EYÜPSULTAN / İSTANBUL
    GÖKTÜRK
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.