• Demo Hotel Bodrum

3.090TL

en düşük kişi başı

3 Gün
Yunanistan
EMC

99

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul – Kavala – Halkidiki

Akşam Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önünden 20:00, Mecidiyeköy Finansbank önünden (eski Ali Samiyen stadyumu karşısı) 20:30 İncirli Ömür Plaza önündeki otobüs dudaklarından 21:00'de siz değerli misafirlerimizi alarak Halkidiki Thassos Adası Turu için yola çıkıyoruz. (Belirli haftalarda özel gün veya sınır kapısı yoğunluğuna bağlı olarak kalkış saatlerimiz değişiklik gösterebilir. Misafir bu değişikliği kabul ederek tur satın alım işlemini gerçekleştirir.)Selimpaşa Silivri güzergahı üzerinden İpsala sınır kapısına varıyoruz. Burada yapacağımız pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından gece yolculuğu ile yolumuza devam ediyoruz.

2. Gün: Halkidiki - Selanik

Sabah erken saatlerde Kavala’ya varıyor ve kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı molası sonrasında yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından Halkidiki’ye varıyoruz. Halkidiki, Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir. Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak, kumsalları, plajları ile ünlü Kallithea Bölgesindeki anlaşmalı olduğumuz Plaja varış ve tam gün Yüzme için serbest zaman veriyoruz. Yüzme molamızın ardından Selanik şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. Selanik'e varışımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Panaromik şehir turumuzda Atatürk evi, beyaz kule, kordon ve Aristo caddesi göreceğimiz yerler arasındadır. Konaklama Selanik'teki Otelimizde. Dileyen misafirlerimiz için Akşam yemekli ve müzikli taverna gecesi (ekstra kişibaşı 45 Euro)

3. Gün: Selanik – Kavala - Thassos – İstanbul

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Kavala ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Kavala ya varışımızın ardından ilk olarak kısa bir fotoğraf molası veriyoruz, fotoğraf molamızın ardından panaromik kavala şehir turumuzu tamamlayıp Thassos adasına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Keromoti limanında bizleri bekleyen feribotlarla Thassos adasına geçiyoruz (ekstra 25 euro - thassos turumuza katılmayacak misafirler kavalada zaman geçirebilir) . Sonrasında Thassos adasının en ünlü plajlarından biri olan La scala Beach’e gidiyor ve tam gün sürecek deniz kum güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından saat 17:00 de plajdan ayrılıp limana geliyor ve istanbula dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gümrüğe varışımızın ardından pasaport işlemlerini yaptırıyor ve free shop da kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş molası sonrası istanbula doğru devam ediyor ve misafirlerimiz aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz

Ekstra Panagia Köyü Turu

Plajda vakit geçirmek istemeyen ve adanın yerel kültürünü, yerel tatlarını tatmak isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak Panagia köyü turu düzenliyoruz kişi başı 10 Euro . Adanın ilk yerleşim merkezi olan Panagia köyünde sokaklarda dolaşırken tarihi bir yolculuğa çıkacaksınız. Panagia köyüne gitmişken kuzu çevirme yemeyi ve meydandaki köy kahvasinde Grek kahve içmeyi unutmayın. Tur gidiş dönüş saatleri program akışına göre rehberimiz tarafından bildirilecektir.

EK BİLGİLER

Tur Hareket Noktası

20:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

20:30 Mecidiyeköy Eski Ali Samiyen Karşısı

21:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı

21:30 Beylikdüzü Marmara Park Avm

21:50 Silivri Eski Kipa Önü

22:30 Yenice Aytemiz İstasyonu

23:15 Namık Kemal Yay Tesisleri

00:45 Keşan Kavşağı

DAHİL OLANLAR:
Lüx Otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım.
Selanik Metropolitan , queen olga vb. otellerde 1 gece oda kahvaltı konaklama.
Tur Programında Belirtilen tüm çevre ve Şehir turları
Rehberlik ücreti

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış fonu 150 TL
Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Yurt dışı seyahat sigrotası 15 euro
Ekstra turlar, Program dışı geziler, şahsi harcamalar, ilk gün yolda alınan kahvaltı
Öğlen ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler
Şehir ve Otel Vergileri (Kişi başı 5€ olarak araç içerisinde rehbere ödenir)
Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli Nakit 160 € !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#EMC
LOKASYON:
Yunanistan
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın